Feladatok

  • Klímaberendezések telepítése és üzembe helyezése
  • Klímaberendezések karbantartása és javítása
  • Hűtőközeg feltöltése, kezelése és szivárgásellenőrzése
  • Elektromos kapcsolások ellenőrzése és javítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Képes önállóan és csapatban is dolgozni

Előnyt jelent

  • Klímaszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Céges autó
  • Munkaruha
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos, stabil munkahely
  • Szabad hétvége

Céginformáció

Cégünk klímaberendezések és hőszivattyúk értékesítésével és telepítésével foglalkozik, Budapesten és Pest megyében. Bővülő csapatunkba lakossági klímaszerelő kollégát keresünk azonnali munkakezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!
Cégnév: AC Ready Kft.