Feladatok

-Lakossági légkondicionálók és hőszívattyúk felszerelése,beüzemelése
-Légkondicionálók karbantartása
-Szellőztető rendszerek kiépítése,karbantartása

Elvárások

-Minimum 2 év szakmai gyakorlat
-Önálló  és igényes munkavégzés , 2-3 fős csapatban
-Kreatívitás,jó probléma megoldó készség
-B kategoriás jogosítvány

Előnyt jelent

-Rendezett ,józan életvitel
-Jó kommunikációs készség,esetleg angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Versenyképes fizetést és folyamatos munkalehetőséget kínálunk!
  • szabad hétvége
  • stabil fizetés
  • utazási hozzájárulás
  • jogtisztán bejelentett bér...

Céginformáció

-Cégünk 2021-ben alakult,de közel 25 évnyi szakmai háttérrel rendelkezünk a légtechnika és a klímatizálás területén.
-Megrendelőink száma és az elvégzendő feladatok mennyisége folyamatosan emelkedik, ezért is szükségszerű a bővűlés.
-További információk,honlapunkon:
www.handgklimatechnika.hu

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!