"LÁNG" Kft.
Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft. tatabányai telephelyére keres kiszállító munkatársat, aki szeret önállóan dolgozni és megtalálja a megfelelő hangot a vevőinkkel.
Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk a weboldalunkon tekinthető meg a Karrier menüpont alatt: https://eshop.langauto.hu" target="_blank" rel="noreferrer noopener">https://eshop.langauto.hu

Főbb feladatok, munkák

- Autóalkatrészek kiszállítása
- Akciós termékek menedzselése
- Piaci igények felkutatása, adatgyűjtés
- Ügyfélorientált munkavégzés
- Pénzkezelési műveletek végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások

- B kategóriás jogosítvány
- Szállítási munkakörben szerzett tapasztalat
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Kereskedelmi szemlélet
- Precizitás, pontosság

Amit kínálunk

- Fejlődési lehetőség
- Energikus, jó munkahelyi légkör
- Biztos, hosszú távú munkalehetőség
- Dolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével e-mail címünkre. Kérjük, az email tárgyában jelöld meg: „kiszállító”
Cégnév: Láng Kereskedelmi Kft.