Feladatok

Élelmiszer kiszállító sofőr Budapest agglomerációjában

A vezetés a szenvedélyed? Szeretsz kommunikálni? Szeretnéd fejleszteni magad ezekben a készségekben? Akkor csatlakozz hozzánk, és legyél a sofőrünk! Olyan valakit keresünk, aki velünk együtt fejlődik, és példaképpé válik a jövőbeli projektjeink számára.
  • Kiszállítás meghatározott címekre túra útvonalon a budakalászi kocsiszín kiindulási pontjáról (Budapest és agglomeration)
  • Átvétel a címen
  • Az autó tisztán tartása
  • Elektronikus bankkártya-olvasó eszköz rendeltetésszerű használata
  •  Csomagok átvétele a megadott címen
  • Az ügyfelek kéréseinek kezelése
  • Az elektronikus bankkártyaolvasó megfelelő használata
  • A munkaidő kora reggel kezdődik, és egész nap tart (10-12 óra)
  • Élelmiszerbolti kiszállítás

Elvárások

  • Vállalkozókat keresünk hosszú távra
  • B kategóriás vezetői engedély (legalább 1 év vezetési tapasztalat)
  • Jól ápolt megjelenés
  • Rugalmasság
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • A szabályok betartása

Naponta 51000 HUF + borravaló kereshetsz, az ön teljesítményétől függ

Amit kínálunk

  • Megkapja a márkás autónkat - Mi biztosítunk egy járművet (3,5 tonnás autó).
  • Parkolási lehetőség
  • Három napos fizetett képzés - 45.000 Ft
  • Havi fizetés
  • Extra bónusz rendszer – az Ön teljesítménye alapján számolunk, a minőséget keressük, így a magasabb minőséget értékeljük
  • Location: Budapest és Agglomeration
  • Hosszú távú vállalkozói foglalkoztatási lehetőségek
  • Modern technológiával felszerelt járművek
  • Élelmiszerbolti kiszállítás a budapesti agglomerációban

Céginformáció

A DODO Hungary Kft. egy nemzetközi start-up cég, amely minden évben növekszik, nemcsak külföldön hanem Magyarországon is egyre több városban. Egy adat vezérelt logisztikai szolgáltatás vagyunk az e-kereskedelem, a kiskereskedelem és a gyorséttermek számára. Bővülő DODO partner csapatunkba keressük azokat a talpraesett futár egyéni  vállalkozókat  Budapesten és környékén,  akik velünk közösen arra törekszenek, hogy a legjobbak legyünk a gyors és minőségi aznapi kiszállításban.
Cégnév: DoDo Hungary Kft.