Feladatok

  • Autóalkatrész kiszállítási feladatok ellátása
  • Árumozgatás a kapott bizonylatok vagy szóbeli utasítások alapján

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány!
  • Kulturált vezetési stílus
  • Pontos, precíz megbízható munkavégzés
  • Barátságos, udvarias személyiség

Előnyt jelent

  • Elsősorban Szombathely vagy környékbeli lakóhely
  • Autóalkatrész kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiszámítható jövedelem + Jutalék
  • Hosszú távú munkalehetőség, megbízható munkahely
  • Kulturált munkakörülmények,
  • Jó csapatmunka
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 100%-ban bejelentett munka,
  • Teljes munkaidő
  • Céges munkaruha

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajz elküldésével!

A jelentkezések várható nagy számára tekintettel kizárólag azon jelentkezőknek jelzünk vissza, akiket az önéletrajzuk alapján kiválasztunk a személyes találkozóra.
Cégnév: SZAKÁL-MET-AL Kft.