Feladatok

• lehívási lista alapján alkatrészek összekészítése (5-20 kg-ig);
• a szükséges dokumentumok csatolása a komissiózott alkatrészekhez;
• alkatrészek könyvelése, nyilvántartása;
• leltárakban való részvétel;
• készletek folyamatos ellenőrzése.

Elvárások

• felhasználói szintű MS Office ismeret;
• jó kommunikációs készség;
• terhelhetőség és rugalmasság;
• két műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

• középfokú végzettség;
• SAP rendszer ismeret;
• érvényes targoncavezetői jogosítvány és vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

• juttatások: versenyképes bérezés, 13. havi fizetés, műszakpótlék, mozgóbér, cafetéria, lojalitási és belépési bónusz;
• azonnali munkakezdési lehetőség;
• teljes munkaidős foglalkoztatás, két műszakos munkarend;
• biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;
• dolgozói kedvezmények;
• ingyenes szállás lehetőség;
• napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Parkoló

Céginformáció

A gudensbergi (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5200 munkavállalót foglalkoztat összesen 45 telephelyen. Németországban, Európában az USA-ban és az Arab Emirátusokban. Elsősorban autóipari vállalatok számára nyújt komplex logisztikai szolgáltatást, de több olyan ügyfele is van, aki az iparban és a kereskedelemben tevékenykedik. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és tapasztalatai alapján megfelel a megadott elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva:
Cégnév: Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.