Feladatok

  • Kínai - magyar - angol nyelvű valós idejű tolmácsolás, pontos fordítás
  • Minőség fenntartása és biztosítása: Írott tartalmak fordítása egyik nyelvről a másikra, biztosítva a pontosságot, világosságot és az eredeti jelentés megőrzését
  • Semlegesség megőrzése: Maradj pártatlan és semleges a tolmácsolás során, kerülve a személyes véleményeket vagy elfogultságokat
  • Kulturális érzékenység és megértés: Értsd meg és navigálj a kulturális árnyalatok között, hogy elősegítsd a hatékony kommunikációt különböző nyelvi és kulturális háttérrel rendelkező egyének vagy csoportok között
  • Érzékeny információk kezelése diszkrécióval és a titoktartás fenntartása szükség szerint

Elvárások

  • Ha érdeklődsz az EHS / Beszerzés / Építés / Létesítmények témák iránt, vagy nem félsz kipróbálni magad ezekben a területekben
  • Ha van BSc diplomád nyelvészetből vagy marketingből, vagy releváns tapasztalattal rendelkezel
  • Ha csapatjátékos vagy és képes vagy alkalmazkodni a változó prioritásokhoz

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha rendelkezel technikai vagy gazdasági szaknyelvi ismeretekkel, illetve ha van tapasztalatod multinacionális környezetben végzett munkában.

Amit kínálunk

  • Szakmai és személyes fejlődés egy sokszínű, multikulturális, multifunkcionális és többnyelvű munkakörnyezetben
  • Színes vállalati események
  • Vonzó, piacképes fizetés a képesítéseidhez igazítva
  • Ha a célokat elérjük és jogosult vagy, bónuszrendszerünkön keresztül jutalmazunk
  • Lehetőség nagyfokú felhatalmazással dolgozni és új ötleteket kipróbálni

Céginformáció

Az EVE Power innovatív és egyedülálló, 30+ gigawattórás (GWh) akkumulátorcellagyártási projektet valósít meg, zöldmezős beruházásként Debrecenben, Magyarországon. Elkötelezettek vagyunk a legmagasabb minőségű projektek megvalósítása iránt, a tervezési kiválóságra összpontosítva.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol nyelvű fényképes önéletrajzát vagy jelentkezzen az EVE Power karrier oldalán keresztül!