Feladatok

Szeretnénk ha leendő kollégáink újító ötleteikkel, dinamizmusukkal hozzájárulnának a vállalatunk fejlődéséhez, miközben jól érzik magukat nálunk munkájuk során.
Kiemelt pénzügyi tanácsadóként feladatod a hosszú távú, bizalmi kapcsolatok kiépítése és ápolása meglévő és új ügyfelekkel. Emellett professzionális tanácsadás és teljes körű pénzügyi tervezés biztosítása lakossági és kisvállalati ügyfeleid számára.

Elvárások

  • Minimum érettségivel rendelkezel (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Kiváló a kapcsolatteremtő és tárgyalási készséged
  • Eredmény- és ügyfélorientáltság jellemez
  • Nyitott vagy az új technológiák alkalmazására
  • Mentori betanítás után képes vagy az önálló munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalatod előny, de nem elvárás

Amit kínálunk

Az első 1 évben olyan pénzügyi alapot biztosítunk számodra, mely vállalkozásod elindítását akár 5.300.000 Ft-tal is segíti. Ezenfelül tevékenységedet bónuszokkal, teljesítményarányos jövedelemmel ismerjük el, amit akár euróban is megkaphatsz. Így minél több időt és energiát fordítasz a munkádra, annál magasabb jövedelemre teszel szert. Nálunk bármikor adhatsz magadnak fizetésemelést, emellett saját magad főnökeként Te oszthatod be az idődet.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát, hogy fel tudjuk venni Önnel a kapcsolatot.