Feladatok

  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel
  • Együttműködés az Üzletvezetővel és az Üzletvezető-helyettessel
  • A vásárlók személyes és magas színvonalú kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • Az Üzletvezető és Üzletvezető-helyettes távollétekor a munkavállalók vevőorientált irányítása, napi munkamenet beosztása
  • Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • Az Üzletvezető és Üzletvezető-helyettes távollétekor az üzlet nyitása/zárása
  • Az üzlet rendben tartása, árurendezés, lopás megelőzés
  • Leltározás
  • Kasszázás
  • Aktív, együttműködő részvétel egy hatékony csapat életében

Elvárások

  • Rendelkezel minimum 1-3 év tapasztalattal hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Szereted a kihívásokat, a pörgést és fontos számodra az állandó fejlődés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • Nyitott vagy az új készségek elsajátítására
  • Fontos számodra a jó csapat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, műszakpótlék, vasárnapi pótlék, fizetett túlóra, bónuszrendszer)
  • Étkezési támogatás
  • Szabadon választható GUESS? munkaruha
  • Stabil és megbízható munkahely
  • Betekintés a divat világába
  • Remek előrelépési lehetőségek
  • Motiváló csapat, barátságos kollégák

Céginformáció

Az 1981-ben megalapított GUESS? mára a világ egyik legismertebb és legmeghatározóbb ruházati márkájává vált. A GUESS? fejlődésének hajtóereje munkatársaink lankadatlan elkötelezettségében, kreativitásában és a márka iránti szenvedélyében rejlik.

Csapatunk további bővítése céljából, GUESS Jeans üzletünkbe keressük most a legtehetségesebb és a legelkötelezettebb jelentkezőket teljes munkaidőben a Szeged Árkádba.

Szeretnél csatlakozni hozzánk?
Cégnév: GUESS HUNGARY Ltd