Feladatok

  • Ügyfelek, illetve vendégek fogadásával kapcsolatos ügyintézés, segítségnyújtás
  • Számlázás, egyéb bizonylatok kiállítása, rendezése
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • Ügyfél adatbázis karbantartása, nyilvántartások vezetése
  • Riportok, statisztikák készítése
  • Folyamatos együttműködés az értékesítőkkel, illetve az egyéb társterületekkel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (preferáltan közgazdasági vagy pénzügyi területen)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú beállítottság
  • Terhelhetőség, magas stressz tűrő képesség
  • Együttműködő, motivált, megbízható személyiség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari és –piaci ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Egészségügyi biztosítás
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely

Munkahelyi extrák

Várjuk önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.