PRODIÁK Iskolaszövetkezet
Autóelektronikai alkatrészeket gyártó partnercégünk hatvani telephelyére keresünk új diák munkatársakat!

Kézi anyagmozgató - Diákmunka

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártósori alapanyagok szállításához használatos ládák rakodása
  • tároló elemek kézi anyagmozgatása megadott utasítás alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív (25 év alatt) tanulói jogviszony
  • minimum heti 2 munkanap vállalása 12 órás munkarendben
  • 18. életév betöltése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés
  • hétköznapi munkavállalás

Amit kínálunk:

  • kiemelt műszakpótlék
  • ingyenes buszjáratok több mint 100 településről, köztük: Budapest, Füzesabony, Gödöllő, Gyöngyös, Heves, Jászberény, Nagykáta, Pásztó, Salgótarján, Szécsény, Tura

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

A jelentkezés elküldésével kollégánk hamarosan felveszi veled a kapcsolatot!