Prohuman Zrt.
A Frame Group csapatával hiszünk abban, hogy odaadó munkánkkal több tízezer ember mindennapjait tehetjük könnyebbé, kényelmesebbé és rendszerezettebbé. Legyen szó ingatlanüzemeltetésről, kivitelezésről vagy energetikáról, célunk, hogy ügyfeleinket folyamatosan magas színvonalon szolgáljuk ki. 40 évnyi piaci tapasztalatunkat ötvözzük a legújabb trendekkel. FRAME GROUP. Otthonossá tesszük a világot.

Key account manager (Budapest)

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő partner állomány gondozása, stratégiai és operatív kapcsolattartás országos szinten
  • Cross selling és upselling folyamatok menedzselése
  • Partnerek pontos és részletes ismerete. KYC.
  • Negyedévente forecastok bemutatása, értékelése
  • Üzleti tárgyalások szervezése és azokon történő aktív részvétel
  • Cross- és upselling folyamatokhoz kapcsolódó árajánlatok és tenderek kidolgozása
  • Meglévő szerződések gondozása, pontos ismerete
  • Konkurencia feltérképezése, nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel, maximális elégedettségük biztosítása (jó üzleti kapcsolat fenntartása)
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Eredmény- és megoldásorientált személyiség
  • Felsőfokú végzettség
  • 5 év kereskedelmi területen szerzett tapasztalat, B2B szolgáltatási szektorban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • “B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • CRM rendszer használata
  • Aktív reporting a közvetlen vezető felé
  • Egyéni KPI-ok teljesítése (látogatás szám, ügyfél elégedettség)
  • Vállalati célok elérésének elősegítése
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ingatlanüzemeltetési és/vagy kivitelezési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Amit kínálunk:

  • Izgalmas és felelősségteljes projektek
  • Támogató és barátságos környezet, ahol mindig számíthatsz munkatársaidra, felettesedre és még a kutyusodat is behozhatod
  • Igényes munkakörnyezet, megbízható vállalati háttér
  • Rugalmas munkaidő
  • Kisebb céges események
  • Kávé minden mennyiségben
  • Jelentkezés az állásra:

    Ameneniyben hirdetésünk felkeltette a figyelmét, kéjük, küldje el szakmai életrajzát jelentkezéséshez.
    Cégnév: Prohuman Kft.