Feladatok

  • nagykereskedelmi láncok, partnerek kezelése,
  • iránymutatás a partnerek kapcsán a képviselő kollégáknak,
  • a partnerek éves értékesítési és trade marketing tervének elkészítése az össz. céges marketing aktivitást figyelembe véve, meghatározott irányelvek szerint;
  • a véglegesített partnertervek megvalósítása az éves tárgyalásokon, az egész éves közös munka során;
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel;
  • felmerülő problémák hatékony és gyors kezelése;
  • raktári készletszintek figyelemmel kísérése és értékesítése;
  • vállalati belső adminisztrációs folyamatok betartása, társosztályokkal való hatékony együttműködés.

Elvárások

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, World, PowerPoint);
  • kiváló kommunikációs és tárgyalókészség;
  • FMCG szektor ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Érettségi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • meglévő kapcsolatrendszer a hazai nagykereskedőkkel,
  • Budapest, Pest megyei lakhely.

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony,
  • versenyképes fizetés,
  • céges autó, laptop, mobiltelefon,
  • kiemelkedően jó, összetartó csapat.

Céginformáció

Az I.D.C. Hungária Zrt. – olyan édesipari márkák magyarországi forgalmazója, mint a Moments, Verbena, Andante, Bombi és Figaro – több, mint 20 éve van jelen Magyarországon. Csapatunk bővítésére keresünk új kollégát.

A "Jelentkezem" gombra tötrténő kattintással kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.
Cégnév: I.D.C. HUNGÁRIA ZRT.