Feladatok

  • kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • részvétel a szerződések megkötésében, az abban foglaltak végrehajtásában
  • értékesítési aktivitások megszervezése
  • a megrendelt és kiszállított termékek közötti eltérések figyelemmel kísérése
  • szezonális termékek folyamatos figyelése, elemzése
  • a gyártás tervezéséhez szükséges előzetes információk begyűjtése
  • aktív részvétel a cég forgalmi terveinek előkészítésében
  • jelentések készítése
  • árak és akciók elemzése
  • konkurencia termékek és aktivitások folyamatos követése

Elvárások

  • folyékony tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minimum 1-2 év kereskedelmi tapasztalat
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • jó meggyőzőerő, kommunikációs és értékesítési képesség
  • önállóság, stratégiai gondolkodásmód
  • kreativitás, pozitív hozzáállás és ügyfélorientáltság

Előnyt jelent

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • FMCG szektorban töltött évek

Amit kínálunk

-biztos állás
-versenyképes jövedelem
-önálló, felelősségteljes munkakör
-kellemes munkahelyi környezet
-fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

1993 óta működő élelmiszeripari cég budapesti irodájába (közvetlenül a Millenáris mellett) keresünk key account managert teljes munkaidőben.

Fiatalos csapat, modern gondolkodás, komoly fejlődési lehetőség. Nemzetközi partnerek és külföldi utazások miatt az angol nyelv magas szintű ismerete elvárt.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.
Cégnév: ABO HOLDING Zrt.