Feladatok

Főbb feladatok, munkák:
  • Belföldi és export rendelések felvétele
  • Szállítólevelek kiállítása
  • Számlázás, számlák rendezése, előkészítése könyvelésre
  • Kapcsolattartás az üzletkötőkkel, raktárral, fuvarszervezővel
  • Ajánlatkészítés, árkalkuláció
  • Csomagfelvétel intézése fuvarszervezővel, csomagszállítóval
  • Szükség esetén műbizonylatok kiállítása vagy bekérése a beszállítóktól
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • ügyfél igényeinek megértése és kielégítése.
  • ügyfél elégedettségének növelése.
  • hosszú távú kapcsolat kiépítése az ügyféllel

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • folyékony angol nyelvtudás
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban Excel)
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent:
  • Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Éves teljesítmény bónusz
  • Laptop, mobiltelefon biztosítása
  • Hibrid munkarend
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A Hellmann Worldwide Logistics CEP Kft. egy német szállítmányozási és logisztikai vállalat, amelynek magyarországi központja Törökbálinton található, és világszerte jelen van az összes kontinensen. 1871-es alapítása óta családi tulajdonban van. A Hellmann légi, tengeri, közúti, vasúti és szerződéses logisztikával foglalkozik.
Minden nap azon dolgozunk, hogy még jobbak, a legjobbak legyünk. Működésünk átlátható, gyors és könnyen érthető. Célunk a trend diktálása a vásárlói igények maximális kielégítése érdekében.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.