Grafton Recruitment

Key Account Manager (101-10-43950/PR)

Feladatok:

Nemzetközi hátterű partnerünk az energiaiparban tevékenykedik, sok-sok éves múltra tekint vissza, magyarországi csapatuk részére keresünk most új kollégát.

Ha karriered következő lépéseként szívesen foglalkoznál magas minőséget képviselő, prémium termékekkel Key Account Manager pozícióban, akkor ez a Te lehetőséged.

A pozíción belül legfontosabb feladataid az alábbiak lesznek:

- meglévő partnerekkel való szoros kapcsolattartás és együttműködés
- márkájuk képviselete a magyarországi piacon
- új potenciális partnerek felkutatása és üzleti lehetőségek azonosítása
- részvétel az értékesítési stratégia kialakításában és megvalósításában
- piaci lehetőségek, trendek figyelése, és az ezekhez való alkalmazkodás

Elvárások:

Te vagy számukra az ideális jelentkező, ha:

- rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel (preferáltan gépészmérnöki területen)
- szereztél már tapasztalatot B2B sales tevékenységben
- erős értékesítési attitűd jellemző rád
- magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel

Amit a megbízónk kínál:

Amit a munkádért cserébe nyújtani tudnak:

- egy piacvezető vállalat része lehetsz, ahol meghatározó szereped lehet a jövő építésében
- a kiemelkedő alapbéren felül bónusz is vár rád
- számos szakmai fejlődési lehetőség (akár nemzetközileg is)
- rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
Cégnév: Grafton Recruitment Kft.