Feladatok

  1. Készletgazdálkodó:
      • A beérkező termékek mennyiségének és minőségének ellenőrzése szállítólevél és megrendelés alapján.
      • A bevételezési folyamat megfelelő dokumentálása, szükséges nyilvántartások és jelentések készítése.
      • Az új termékek alapos megismerése és megértése a pontos átvétel érdekében.
      • A készlet folyamatos nyilvántartása és frissítése, beleértve az átvételeket, kiadásokat, vállalatirányítási rendszer használatával.
      • Készletmozgások dokumentálása.
      • Termékek állapotának ellenőrzése, gazdasági szempontok szerint.
      • Kapcsolattartás a társterületekkel.
  2. Műhely vezetése:
      • A csapat munkájának koordinálása, a napi feladatok kiosztása és a munka hatékony szervezése.
      • A csapat tagjainak teljesítményének nyomon követése, szükség esetén képzési lehetőségek biztosítása.
      • A műhely működésének optimalizálása, a gyártási folyamatok felügyelete.
      • A cég különböző részlegeivel való kommunikáció és együttműködés a hatékony munkafolyamatok érdekében.

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • termék- és alkatrészismeret
  • műszaki érzék
  • felhasználói szintű PC ismeretek (Excel, Word)
  • angol nyelvtudás (további idegen nyelv előny)
  • jó rövid- és hosszútávú memória
  • kritikus gondolkodás, rugalmasság, problémamegoldó képesség
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • támogató betanulási időszak
  • stabil háttér
  • korrekt bérezés
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • barátságos, modern munkahelyi légkör
  • családbarát, kiszámítható munkaidő H-Cs: 7:30-16:00; P: 7:30-13:30-ig
  • összetett, változatos munkakör

Céginformáció

Cégünk étel-, és italautomaták, kávé-, és szódagépek beszerzésével, felújításával és értékesítésével foglalkozó vállalkozás, mely belföldön és külföldön egyaránt komoly piaci pozíciót vívott ki magának az elmúlt évek folyamán.