Feladatok

  • Termelési és a raktári készletek folyamatos monitorozása
  • Készleteltérések elemzése, megszüntetése
  • Készletekkel kapcsolatos folyamatok fejlesztése, oktatása
  • Készletekkel kapcsolatos riportok, kimutatások elkészítése
  • Raktárirányítási rendszerproblémák megoldása
  • Raktárirányítási rendszer adatkarbantartása
  • Rendszerek hibalistáinak ellenőrzése, javítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó, elemző képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • SAP rendszer ismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Két műszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány (gépcsoport: 3324)

Amit kínálunk

  • Magas színvonalú, modern irodák
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Teljesítménybónusz
  • Munkavállalói kedvezmények
  • Csapatépítők és vállalati rendezvények
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatáscsomag
  • Egészséges életmódot támogató programok
  • Ingyenes vállalati buszjáratok vagy 30 ft/km utazási költségtérítés.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A MAM cégcsoport több mint 30 éve indította el babatermékeket gyártó vállalatát Vaskeresztesen. Jelenleg közel 600 munkavállalónk van, akiknek többsége több mint 10 éve dolgozik együtt velünk a babák egészséges fejlődéséért. Ha számodra is fontos a minőségi munkavégzés, szeretnél egy kiszámítható, biztos munkahelyen dolgozni, ahol családias a légkör, jó a hangulat és ÉRTÉK az ember, akkor köztünk a helyed!