Feladatok

  • az áruházvezető munkájának segítése;
  • a saját terület napi szintű kézben tartása, irányítása;
  • árurendelés;
  • vásárlói kérdések megválaszolása, tanácsadás, panaszkezelés;
  • szakszerű segítségnyújtás;
  • pénztárazási feladatok.

Elvárások

  • kertészeti végzettséggel vagy tapasztalattal;
  • magabiztos számítástechnikai ismeretekkel;
  • kiváló kommunikációs készséggel.

Előnyt jelent

Nincs? Nem baj, ha szeretnél ilyen képzéseken részt venni, mi azt is támogatjuk!
  • növényvédelmi technikusi végzettség, zöld könyv;
  • targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Béren felüli támogatásokat, korlátlan céges telefoncsomagot, XIII. havi fizetést, gépkocsi költségekhez való hozzájárulást;
  • a fizetésen felül bónusz rendszert, 380.000 Ft feletti fizetés
  • kihívásokkal teli munkakört, változatos feladatokat, önálló munkavégzést egy dinamikusan növekvő hazai cégcsoportnál;
  • szakmai fejlődési lehetőséget.

Céginformáció

Magyarország legnagyobb kertészeti cégcsoportja soroksári áruházába keresi új munkatársát!

Jelentkezni az Oázis honlapján található karrier oldalon van lehetőség!