Feladatok

Kertépítési és kert karbantartási munkák - földmunkák, gyepszőnyeg telepítése, sövények nyírása, gyep munkák...stb. minden, ami a kertek kialakításával és fenntartásával kapcsolatos

Elvárások

A munkakör betöltéséhez B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat szükséges. Céges járművet kell vezetni a munkaterületek közti közlekedéshez, amely egy Fiat Ducato. Elvárás továbbá a jó fizikai állapot, a tanulni képes nyitott személyiség, és az önálló munkavégzésre való alkalmasság.

Előnyt jelent

Előnyt jelent, hasonló profilú vállalkozásnál szerzett gyakorlat, kertészeti kisgépek kezelésében való jártasság, kertész szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

Megbízható, folyamatosan tanulni képes munkatársat keresünk, változatos, fizikai munkára. Stabil fizetést biztosítunk, munkaidő 7-17 óráig tart, szombati munkavégzés is lehetséges, de nem elvárás.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Családi vállalkozást működtetünk, kis létszámú csapattal, állandó ügyfélkörrel rendelkezünk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Cégnév: PLANTERA KERT Kft.