Feladatok

Beltéri növénydekorációs projektek helyszíni kivitelezése

  • növények összekészítése, beültetése
  • növények helyszínre szállítása
  • helyszíni telepítés
  • elkészült növénydekoráció átadása a megrendelőnek
  • egyéb dekorációval kapcsolatos feladatok telephelyi, illetve helyszíni elvégzése

Elvárások

  • kertész végzettség vagy kertészeti területen szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány aktív vezetési gyakorlattal
  • terhelhetőség, állóképesség
  • probléma megoldási késség
  • csapatcentrikus hozzáállás
  • barkácsgépek gyakorlatias használata

Előnyt jelent

  • 3,5 tonnás dobozos tehergépkocsi vezetési gyakorlat
  • beltéri dísznövények ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős foglalkoztatás
  • kiszámítható munkaidő
  • céges mobiltelefon
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség
  • szép munkakörnyezet
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás

Céginformáció

Cégünk 30 éve foglalkozik beltéri és kültéri dísznövénydekoráció tervezésével, kivitelezésével és karbantartásával. Ügyfeleink közé tartozik többek között a Hell székház, a Müpa, a Fourseasons, a Huawei, a Lamborghini, a Mariott hotel és sok másik ismert cég.

Cégnév: PLANTART KFT.