Feladatok

  • Villanyszerelési termékeink bolti értékesítése
  • Szakszerű kiszolgálás, segítség nyújtás
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal
  • Rendelések felvétele
  • Számlázás, áruk összekészítése
  • Logisztikai feladatok szervezése
  • Áruátvétel
  • Kapcsolattartás a központi logisztikával

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség és tapasztalat
  • Villamossági termékek ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Előnyt jelent

  • Nagy Machinator ügyviteli rendszer ismerete
  • Elsősorban Budapest XVI. kerületi vagy környékbeli lakóhely
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Amit kínálunk

  • Biztos és hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaidő hétköznapokon 7:30 – 16:00, szabad hétvégék
  • Teljes 8 órás bejelentett munkavégzés
  • Támogató és segítő munkatársi közösség
  • Céges eszközök (számítógép és mobiltelefon biztosítása)
  • Ingyenes parkolás, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető telephely
  • Kulturált munkakörnyezet
  • ingyenes kávé, tea, ásványvíz fogyasztás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Soós és Társa Hűtőtechnikai Zrt. 33 éves múltra tekint vissza. Üzlethálózatával, cégünk kiemelkedő résztvevője a hazai hűtés- és klímatechnikai; és fejlődő szereplője a villanyszerelési nagykereskedelemnek.  Üzletágunk dinamikus fejlődése miatt, munkatársat keresünk azonnali belépéssel a budapesti Kövirózsa utcai szaküzletünkbe (Budapest, XVI. kerület Kövirózsa utca 5.)kereskedő munkakörbe.

Kérjük, hogy a jelentkezéshez csatolja fényképes önéletrajzát és jelölje meg a bérigényét.