Feladatok

- 7 mintabolt teljeskörű irányítása, rendszeres személyes látogatása
- Boltjaink vezetése, motiválása, képzése, segítése
- Értékesítési eredmények növelése
- Új munkavállalók betanítása, fejlesztése
- Adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások

- Legalább középfokú végzettség
- Kereskedelmi tapasztalat (Pékárú kereskedelmben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel)
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Kreativitás, szervezőképesség

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Hosszútávú, stabil munkahely
- Vásárlási kedvezmények
- Céges autó (hazajárással)
- Igazán jó csapat
- Változatos, érdekes munka

Céginformáció

A Varga Pékség a régióban arról híres, hogy kiváló termékeket készít és szállít partnerek részére és saját boltokat üzemeltet, ahol különösen kedves kiszolgálás mellett, szakszerű segítséget is tud kapni a vásárló.
Szeretnénk még jobbak lenni, fejlődni, bővülni! Ehhez pedig további kollegákra van szükségünk! Olyanokra, akik ennek a hírnévnek az öregbítésén tudnak dolgozni. Ezúttal saját üzleteinkkel foglalkozó kereskedelmi vezetőt keresünk.

Kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.