Feladatok

•      A vállalat kereskedelmi stratégiájának kidolgozása és         megvalósítása
•      Kereskedelmi csapat irányítása, motiválása és                     fejlesztése
•      Éves értékesítési tervek elkészítése és célkitűzések           megvalósítása
•      Piaci elemzések készítése, új üzleti lehetőségek                 feltérképezése
•      Kapcsolattartás fontos partnerekkel és ügyfelekkel

Elvárások

  • Minimum 5 év kereskedelmi tapasztalat, fémiparban / gépgyártásban termelő vagy kereskedelmi vállalatnál
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi műszaki vagy hasonló területen előnyt jelent)
  • Német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Stratégiai gondolkodás és üzleti szemlélet
  • Proaktív hozzáállás és eredményorientáltság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

·      Külföldi/ belföldi fémipar ismerete
·      Külföldi értékesítési stratégia kialakításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Motiváló alapbér + bónusz megegyezés alapján
  • Laptop, mobiltelefon
  • Céges autó megegyezés alapján

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A CAADEX Kft immár 30 éve meghatározó szerepet tölt be a magyar és a külföldi fémiparban egyaránt. Célunk, hogy tapasztalatainkkal és szaktudásunkkal hozzásegítsük megrendelőinket olyan szerkezetek, épületek és gépek megalkotásához, amelyekkel élhetőbb tereket, gazdaságosabb üzemeltetést, biztonságosabb munkavégzést és környezettudatosabb hétköznapokat tudnak létrehozni szerte a világban.

A "jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal!