Feladatok

  • A Szeleshát Borászat Kft. üzleti és marketing céljaival megegyező értékesítési stratégia kidolgozása és kivitelezése
  • Horeca, retail és export piacon a borászat képviselete
  • Kapcsolatmenedzsment: erős kapcsolat fenntartása a direkt értékesítőkkel
  • Teljesítményértékelés: az értékesítők munkájának nyomon követése és vizsgálata
  • Reportálás és analizálás

Elvárások

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat, korábbi programok eredményeivel alátámasztva
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítési készség
  • Analitikus gondolkodásmód és képesség az adatok megfelelő értelmezésére és az adatokkal alátámasztott döntéshozatalra
  • Csapatban való munkavégzésre irányuló nyitottság
  • A gyorsan változó és dinamikus környezetben való boldogulás
  • készsége
  • Angol nyelv ismerete

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Ágazatban szerzett 5-10 év tapasztalat

Amit kínálunk

  • Béren felüli juttatási csomag
  • Előzetes megbeszélés alapján céges gépjármű
  • Inspiráló, a fejlődést és innovatív szemléletet támogató környezet, dinamikus, jó teherbírású és nyitottan kommunikáló csapat

Céginformáció

A Szekszárdi borvidéken 2000 óta tevékenykedő, magyar tulajdonú, családi borászat.
Modern körülmények között készíti vörös és rozé borait.