Feladatok

  • Kereskedelmi feladatok elvégzése (rendelések, leltár, számlázás, készletkezelés)
  • Belföldi beszerzések kezelése
  • Általános irodai ügyintézés
  • Közreműködés leltározás lebonyolításában
  • Vevői megrendelések rögzítése, nyomon követése és feldolgozása, számlázás
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás írásban és telefonon
  • Áru-összekészítés és a hozzá kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Raktározási munkafolyamatokban való segítségnyújtás

Elvárások

  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) ismerete és napi szintű használata
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Rendszerben való gondolkodás képessége
  • Jó fizikum
  • Csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben

Amit kínálunk

  • A próbaidőt követően hosszú távú, biztos munkahely
  • Főállású, bejelentett 8 órás munkavégzés
  • Barátságos, családias hangulat
  • Szabad hétvége
  • Munkavégzés: hétfő-péntek 7:30-16:00

Céginformáció

Kertészeti szerszámok, gépek és egyéb eszközök nagykereskedelmi forgalmazása.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, küldje el nekünk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát.