Feladatok

  • kapcsolattartás a vevőkkel angol nyelven (írásban és szóban)
  • beérkező megrendelések rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • megrendelés-visszaigazolások kezelése
  • bejövő árajánlatkérések kezelése, továbbítása a műszaki osztály felé
  • szoros kapcsolattartás a beszerzéssel, valamint a termelésvezetéssel
  • kapcsolattartás a logisztikai partnerekkel, szállítási dokumentumok kiállítása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • fémipari területen szerzett tapasztalat
  • ERP vállalatirányítási rendszer használata
  • EXCEL használata

Amit kínálunk

Egyműszakos munkarend, hétfőtől péntekig 7:00-tól 15:30-ig
Bónuszrendszer
Cafetéria (SZÉP kártya)
Útiköltség hozzájárulás (buszbérlet 86%, autó 18 Ft/km)

Céginformáció

A Luckympex Kft. 25 éves szakmai múlttal rendelkezik az egyedi gépgyártás területén. Cégünk 250 munkavállalót foglalkoztat. Külföldi partnereink kivétel nélkül a világ élvonalába tartozó nagyvállalatok. Vállalatunk fennállása óta folyamatosan fejlődik, hosszú távú együttműködési szerződéseinek köszönhetően stabil munkalehetőséget tud biztosítani munkavállalói számára.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja a fényképes önéletrajzát.