Kereskedelmi koordinátor (Győr és környéke)

Csatlakozz dinamikusan növekvő csapatunkhoz Kereskedelmi koordinátorként!

Feladatok és felelősségek:

  • Nagyságrendileg 6 kereskedelmi tanácsadó napi munkavégzésének koordinálása.
  • Az ügyfeleket ellátó kereskedelmi tanácsadók teljesítményének növelése.
  • Részvétel az új kereskedelmi tanácsadók kiválasztásában és beillesztésében.
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel.
  • A területhez tartozó teljes körű adminisztratív feladatok ellátása.
  • Üzleti tervek követése, célkitűzések teljesítése.
  • Ügyfélkör hatékony működésének biztosítása és folyamatos fejlesztése, új ügyfelek szerzése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek.
  • Vezetői attitűd.
  • Teljesítmény menedzsmentben jártasság.
  • Ügyfélközpontú szemlélet.
  • Rugalmasság és problémamegoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és bónuszrendszer.
  • Kötetlen munkavégzés.
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségek.
  • Barátságos és támogató munkakörnyezet.
  • Folyamatos képzési programok és tréningek.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő vállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzletfejlesztő
  • Kereskedelmi munkatárs

Csatlakozzon hozzánk, és légy része sikerünknek!

Cégnév: Provident Pénzügyi Zrt.