Az AUTONET a svájci központú SAG cégcsoport – autóalkatrészek, fényezési anyagok, diagnosztikai és szervizfelszerelési cikkek nagykereskedelmével
foglalkozó - magyarországi tagvállalata.

Kereskedelmi képviselő (Budapest és Pest megye)

Feladatok

  • Az Autonet cégcsoport teljes termék- és szolgáltatási portfólió képviselete, keresztértékesítés
  • Új ügyfélkapcsolatok felkutatása, meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, termékszakértők bevonása
  • A legelőnyösebb kereskedelmi feltételek kialkudása, szerződések előkészítése
  • Ügyfélkör jövedelmezőség nyomon követése, és folyamatos emelése
  • Kintlévőségek kezelés
  • Piaci információk gyűjtése és megosztása
  • Javaslattétel készletekre, termékekre, marketing tevékenységre, és kereskedelmi kondíciókra

Elvárások

  • Autóipari területen szerzett, bizonyítottan jó értékesítési tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Rugalmasság, képesség az új ismeretek gyors elsajátítására
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag (teljesítményalapú motivációs rendszer, telefon, laptop, cégautó)
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Budapest és Pest megye

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát, bérigény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Cégnév: Autonet Import Magyarország Kft