Feladatok

  • Kézi csiszoló gépek és csiszoló anyagok bemutatása és forgalmazása.
  • Új ügyfelek felkutatása, és meglévő ügyfelek rendszeres látogatása.
  • Vevői proglémák megoldása.
  • Munkaterület: Közép és Észak Magyarország, Észak és Dél Alföld.

Elvárások

  • Tapasztalatok csiszoló szerszámok értékesítésében.
  • Gépészeti végzetség.
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, udvarias fellépés, ápolt megjelenés.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

Tapasztalatok fémcsiszolás területén.
Gépészeti végzetség.

Amit kínálunk

  • Stabil megbízható munkáltatói háttér. Teljes munkaidő.
  • Megfelelő díjazás, alapbér + jutalék.
  • Mercedes Vito gépkocsi bemutató termékekkel felszerelve.
  • Mobiltelefon, táblagép.
  • Határozatlan időre szóló munkaviszony.
  • Rugalmas munkaidő.

Céginformáció

Cégünk a Svájci SUHNER kizárólagos képviselője kézi csiszoló gépek, és csiszoló anyagok forgalmazása területén.
További képviselt cégek: 3M, GARBOLI, BYMAT, CT3 stb.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvü fényképes önéletrajzát.

Cégnév: RUPET International Kft.