Feladatok

  • Vezető munkájának operatív segítése, feladatainak priorizálásának támogatása
  • Kereskedelemmel kapcsolatos folyamatok támogatása
  • Hazai és nemzetközi árajánlatok készítése, és kérése
  • Hazai és nemzetközi beszerzési folyamatok koordinálása és adminisztrálása
  • Nagykereskedelmi kapcsolatok adminisztratív támogatása

Elvárások

  • Gazdasági végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Váratlan helyzetek kezelése, probléma megoldó rugalmas proaktív személyiség
  • Feladatok megfelelő priorizálása, képesség ezek kontrollálására
  • Preciz, gyors és ényegretőrő gondolkodás
  • MS Excel, Google Sheets felhasználói szintű ismerete (HA, FKERES)
  • Angol nyelv B2 középszint aktív ismerete írásban, és szóban egyaránt

Előnyt jelent

  • Érdeklődés az AI iránt ( midjourney, chat gpt)
  • e commerce és trade marketing tapasztalat
  • Beszerzői tapasztalat
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Vegán, gluténmentes célcsoport ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bolti vásárlási kedvezmény 15%
  • Családias légkörben dolgozhatsz, egy piacvezető cégnél
  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Céges telefon
  • Home office lehetőség
  • Állandó fejlődési lehetőség, nyitottság az új ötletekre
  • Munkavégzés helye III. kerület

Céginformáció

  • A magyar biobolt piac egyik vezető szereplője a Gorky és Zentai Kft. ( Bio-Barát Bioboltok) munkatársat keres. Cégünk dinamikusan növekszik mind üzletek, mind disztribúciós tevékenységét figyelembe véve. Portfóliónkba több mint 1000 saját márkás vagy általunk forgalmazott termék tartozik.

Profession keresztül
Cégnév: Gorky és Zentai Korlátolt Felelősségű Társaság