Feladatok

  • weben érkező rendelések feldolgozása, nyomon követése,
  • visszáru-, reklamációkezelés,
  • beszerzés
  • árak frissítése, árajánlatok készítése.
  • beérkező kérések/kérdések megválaszolása
  • értékesítés támogatása
  • kapcsolattartás a beszerzéssel, logisztikával, partnerekkel
  • webshopos technikai problémák megoldásában való közreműködés

Elvárások

  • Középfokú iskola végzettség,
  • Önálló és hatékony munkavégzés, megbízhatóság, jó problémamegoldó képesség,
  • Határozottság, döntési képesség,
  • Felelősségtudat, precizitás, terhelhetőség,
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • Expanda,Octopus 8 ERP vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil 8 órás bejelentett munkahely
  • szakmai támogatás,
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A Profil-Copy 2002 Kft. Magyarország egyik piacvezető irodatechnikai magánvállalkozása. Cégünk fő tevékenységi köre nyomtató és másológép, értékesítése és szervizelése, továbbá kellékanyagainak gyártása és irodaszerek, irodatechnikai berendezések, eszközök forgalmazása.

Jelentkezni lehet, fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével!
Cégnév: Profil-Copy 2002 Kft.