Feladatok

Mint kereskedelmi asszisztens, a kereskedelmi csoport munkáját fogod segíteni az értékesítési feladatok megvalósításában.

  • Kapcsolattartás külföldi és belföldi vevőkkel
  • Export számlázási feladatok
  • Fuvarszervezés
  • CMR készítése
  • Vevőelégedettség mérés
  • Statisztikák készítése
  • Irodaszer, takarítószer, ebédrendelés
  • Rendezvények szervezése, rendezvényeken való részvétel
  • PR feladatok megvalósítása
  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése (helyettesítés esetén)
  • Napi pénztár kezelés (helyettesítés esetén)
  • Könyvelés előkészítés (helyettesítés esetén)
  • Havi bevétel és költséghely kimutatások készítése (helyettesítés esetén)
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség/ érettségi/ OKJ szakirányú tanfolyami végzettség
  • kereskedelmi vállalatnál, azonos területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • angol nyelv minimum társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek megléte,
  • komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • kimagaslóan jó kommunikációs és szervező készség.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi és/vagy marketing területen),
  • Online területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • Egy fiatalos, dinamikus csapatot,
  • Stabil céget,
  • Részletes betanítást, mentorálást,
  • Rendszeres belső képzéseket,
  • Modern informatikai rendszert és hozzáértő, szakavatott csapattagokat,
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőségeket,
  • Versenyképes jövedelmet és cafeteriát,
  • Munkaruhát,
  • Teljesítményarányos jutalékot,
  • Felszerelt közösségi tereket - (kávé, tea, szörp, ásványvíz biztosításával),
  • Céges rendezvényeket.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: főállás

Munkába állás kezdete: azonnal

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

LÉPJ BE A KÉTKEREKŰEK NEMZETKÖZI VILÁGÁBA! Magyarország piacvezető motorkerékpár, kerékpár és robogó alkatrész importőre és forgalmazója, munkatársat keres KERESKEDELMI ASSZISZTENS munkakörbe

Szereted, ha pörgősek a napjaid? Fontos számodra, hogy önálló munkavégzés mellett minőségi munkát adj ki a kezedből? Sikerként éled meg, ha nehéz feladatokkal bíznak meg? Feldob, ha megbecsülnek és elismerik, dicsérik a munkádat? Szeretsz új dolgokat tanulni? Szívesen kipróbálnád, mire vagy képes magas elvárások mellett? Ha így van, Téged keresünk!

Fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, a bruttó fizetési igény feltüntetésével, a tárgy mezőben „Kereskedelmi asszisztens” -ként megjelölve.

Cégnév: Moped 91 Kft.