Feladatok

Önt keressük, amennyiben:

  • szeret elmélyülni koncepciók kidolgozásában,
  • magabiztosan használja az excelt, szívesen készít kimutatásokat,
  • nem riad meg az adatok halmazától, szívesen rendszerezi azokat,
  • szívesen készít szabályzatokat és mélyül el azok jogszabályi hátterében

Ellátandó feladatok:

  • A Hivatal képzési koncepciójának kialakítása és az elfogadott koncepciónak megfelelő szabályzati háttér megalkotása.
  • A képzési igények feltérképezése (képzési igények leadására szolgáló formanyomtatvány kialakítása) az éves tervezési folyamattal összhangban és az eredmények becsatornázása az éves költségvetésbe.
  • A képzési igények hivatali szintű összehangolása annak érdekében, hogy a rendelkezésre álló anyagi források minél hatékonyabb szinten valósuljanak meg - szolgáltatók tendereztetése, szerződéskötés előkészítése és a képzés megvalósításának leszervezése, és a dokumentáció ellátása (tanulmányi vagy más típusú szerződések elkészítése és nyilvántartása).
  • Képzésekről szóló kimutatás vezetése – olyan nyilvántartás kialakítása, mely részletes kimutatást ad a képzésekről, a költségekről, a kollégákról és lehetőséget biztosít a havi – fél éves, éves - riporting rendszerbe történő becsatlakoztatásra.
  • Képzésekkel kapcsolatos teljeskörű beszerzési folyamat elvégzése, beszállítók tendereztetése, beszállítói adatbázis kialakítása (CRM rendszer).
  • Havi szintű egyeztetés a HR generalistákkal, a tervben, vagy a terven kívül felmerült igények megvalósítása – mik a prioritások az éves tervben leadott elvárásokhoz képest, jelentek -e meg új igények.
  • HR controlling - főként képzésekkel kapcsolatos kimutatások készítése.
  • Igény esetén egyeztetés a területek vezetőivel a képzési igények pontosítása végett.
  • A Humánpolitikai Önálló Osztály szabályzatainak, dokumentumainak kialakítása, évenkénti felülvizsgálata, nyilvántartása, a tv-i változások lekövetése - a HR osztály kollégái által készített dokumentumok, űrlapok, jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése.
  • Esélyegyenlőségi feladatok ellátása.

Elvárások

  • felsőfokú HR szakirányú végzettség vagy közgazdász diploma,
  • 3-5 év képzési koordinátor munkakörben eltöltött tapasztalat,
  • MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel, Excel macro, Pivot), Powerpoint felhasználói szint,
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret.

Előnyt jelent

  • tréneri, moderátori, coach végzettség, tapasztalat,
  • jogi tanulmányok, munkajogi területen szerzett tapasztalat,
  • 1-2 év HR generalista munkakörben szerzett tapasztalat,
  • HR controlling területen szerzett tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • rendszerszemlélet,
  • strukturált gondolkodás,
  • precizitás,
  • önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • diszkréció.

A Hivatal jogállására vonatkozó jogszabályok:

  • a különleges jogállású szervekről és az általuk foglalkoztatottak jogállásáról szóló 2019. évi CVII. törvény,
  • a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatalról szóló 2013. évi XXII. törvény.

Amit kínálunk

  • Cafeteria (SZÉP-kártya),
  • Egészségpénztár,
  • Önkéntes nyugdíjpénztár,
  • All You Can Move kártya,
  • napi munkába járással kapcsolatos helyközi utazási költségtérítés,
  • hazautazással kapcsolatos utazási költségtérítés,
  • belföldi menetrend szerinti közforgalmú személyszállítási közlekedési eszközre vonatkozó 50 %-os kedvezményű menettérti utazásra jogosító utazási utalvány,
  • otthoni munkavégzés belső szabályzat szerint.
  • Az egyes juttatások mértékét és igénybevételének feltételeit a belső szabályzataink tartalmazzák.

Céginformáció

A magyar energiapiac felügyeletét ellátó Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal pályázatot hirdet a Humánpolitikai Önálló Osztályra képzési és HR szabályozási koordinátor feladatkör betöltésére.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
  • magyar nyelvű motivációs levél.

A feladatkör betölthetőségének időpontja: A feladatkör azonnal betölthető.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 52.