Feladatok

  • online újságcikkek illusztrálása
  • képügynökségek használata
  • a cég saját fotósai által készített képek archiválása
  • archívum rendezése és kezelése
  • együttműködés a szerkesztőséggel

Elvárások

  • érdeklődés a fotográfia iránt
  • kiváló helyesírási készség
  • hazai és nemzetközi híroldalak ismerete
  • megbízhatóság, magas fokú precizitás, kreativitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • fotográfiai tanulmányok
  • képszerkesztő programok ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • változatos, önállóságot igénylő feladatok, új kihívások
  • stabil vállalati háttér
  • támogató, fiatalos, lendületes csapat
  • nyitottság az új ötletekre, javaslatokra
  • csapatépítő, közösségformáló programok
  • fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • modern irodai munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretnél egy igazán dinamikus, folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító, egymást támogató csapat megbecsült tagja lenni? Vágysz arra, hogy professzionális környezetben az ország meghatározó online hírportáljának szerkesztőségében dolgozz?
Van már képszerkesztői tapasztalatod vagy ki szeretnéd próbálni magad ezen a pályán? Fontos számodra az inspiráló környezet, hogy kihozhasd magadból a legtöbbet?

Ha igen a válaszod a fenti kérdésekre, várjuk jelentkezésed Magyarország piacvezető online hírportáljába, az Index.hu Informatikai Zrt. szerkesztőségébe.

Nincs más hátra, jelentkezz hozzánk fizetési igényed megjelölésével, önéletrajzod csatolásával a lenti, “jelentkezem” gombra kattintva!

Cégnév: INDEX.HU Zrt.