Feladatok

  • Gázüzemű kazánok, szellőző- és légtechnikai berendezések, folyadékhűtők, párásítók, légkezelők kezelése és felügyelete;
  • Épületautomatikai – és épületfelügyeleti rendszer kezelése és felügyelete;
  • Hozzárendelt területek rendszeres bejárása, ellenőrzése, hibafeltárása;
  • Hiba észlelése, hibaelhárítás mielőbbi megkezdése;
  • Kacsolódó műszaki dokumentáció megismerése és felhasználása;

Elvárások

  • Kazánkezelői gyakorlat, elvégzett kis teljesítményű kazánfűtői képesítés megléte;
  • Klímatechnikai rendszerek üzemeltetésében való jártasság;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek;
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves gyakorlati tapasztalat;
  • Önálló munkavégzés;
  • Együttműködő-, jó problémamegoldó képesség;
  • Előrelátó, precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés;

Előnyt jelent

  • Kulturális intézményben szerzett gyakorlat;
  • Egyéb szakmai tapasztalat (víz-, gáz-, központifűtés, villanyszerelés);
  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk

  • Folyamatos munkarend (24/72)
  • Jogtisztán bejelentett munkabér, pótlékok elszámolása;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Tapasztalt, támogató szakmai háttér

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Műcsarnok (Budapest, XIV. kerület, Hősök tere)
Az épület (kiállítóterek és irodák) teljes fűtési és hűtési rendszereinek felügyelete a kezelő napi feladata.

Magyar nyelvű szakmai önéletrajz, Bruttó bérigény megjelölése. Nyilatkozat adatkezelésről