Feladatok

Most induló új egységünk a PIKNIK keresi kasszás-pultos kollégáját, külföldi és magyar vendégek udvarias kiszolgálásához illetve kasszás feladatra a Budapest Váci út 92 található modern, belvárosi, napfényes étkezőnkbe. Éttermünk XIII. kerületben, a Váci út közepén kínál irodai környezetben reggeliztetést és ebédeltetést a környező munkahelyek számára.

Elvárások

Keresünk olyan szakmában jártas, kasszás tapasztalattal rendelkező angolul jól beszélő, vidám, vendégcentrikus, csapatjátékos kollégát akivel hosszú távon tervezhetünk.

Előnyt jelent

Keresünk olyan kasszás és pultos tapasztalattal rendelkező, angolul jól beszélő, vidám, vendégcentrikus, csapatjátékos kollégát akivel hosszú távon tervezhetünk.

- Társalgási angol és egyéb nyelv tudás
- Mosolygós, jókedvő hozzáállás
- Vendégközpontúság
- Kasszás és irodai munkai tapasztalat
- Irodai számítógép kezelésben szerzett gyakorlat előny
- Nem fontos vendéglátói tapasztalat, sokkal fontosabb a vendégcentrikusság

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

heti 5 hétköznap 8:00-16:00 ig ( kivétel rendezvény) fizetés: órabér, + jatt + szervízdíj illetve rendezvények utáni összeg
280.000-350.000 Ft
személyzeti fogyasztás térítésmentesen,
bejelentett jogviszony
jókedélyű csapat
szép, napsütötte, világos környezet, modern irodaházi környezet

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

PIKNIK éttermünk a Váci út közepén gyönyörű, világos, napsütötte reggelit és ebédet kínálva várja hazai és külföldi vendégeit. Szép munkakörnyezet, finom ételek és jó hangulat jellemeznek minket.

Fényképes szakmai önéletrajzát kérjük e-mailbe küldje meg számunkra. Bízunk benne hamarosan kollegaként üdvözölhetjük a csapatunkban!