Feladatok

A Kamm mérnökökből, restaurálási szakértőkből és motorsport-veteránokból álló Restomod csapat, akik szenvedélyesen rajonganak a teljesítményért és az egyedi autók építésért.
A KAMM912c Építése során először gyönyörűen helyreállítunk minden donorautót a tökéletességig, így létrehozva a tökéletes alapot, amelyre aztán a  KAMM 912c-t építjük a legmodernebb technológiák felhasználásával. Ennek a projektnek lehetsz most részese ha érdekel a Restomodok világa és szeretnél egy fiatalos ,kreativ csapat tagja lenni akár rutinos szakemebrként vagy pályakezdőként.

  • Lemezalkatrészek gyártása, átalakítása
  • Karbon karosszéria elemek illesztése
  • Fémmegmunkálási feladatok elvégzése
  • Műszaki rajzok alapján történő munkavégzés
  • Gépek és eszközök karbantartása

Elvárások

  • Műszaki rajzok olvasási készsége
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, növekvő cégnél
  • Dinamikus és támogató munkakörnyezet
  • Lehetőség egyedi és izgalmas projektekben való részvételre
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Barátságos csapat

A jelentkezem gombra kattintva küldd el önéletrajzod!