Feladatok

  • Különböző járművek karosszériájának javítása és felújítása
  • Sérült, deformált karosszériaelemek helyreállítása, kivágása és cseréje
  • Egyéb karosszériával kapcsolatos munkák végzése, például csomagtér javítása, üvegezés

Elvárások

  • Legalább középfokú jármű- és karosszérialakatos végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat karosszéria javítás területén
  • Kiváló kézügyesség és precizitás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Képesített a szükséges szerszámok és gépek használatára
  • Munkabiztonsági szabályok és előírások betartása

Amit kínálunk

Autójavítónkban professzionális munkakörnyezetet biztosítunk, a legmodernebb gépekkel, konyhával és tusolási lehetőséggel. Kiemelt fizetést és napi egyszeri étkezést is biztosítunk munkatársaink számára.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Márkafüggetlen autójavítónk már közel 30 éve nyújtja a lehető legmagasabb szintű szolgáltatásokat ügyfeleink részére melyek a következők:

  • Teljeskörű kárrendezés
  • Javítás
  • Műszaki vizsgáztatás
  • Karosszériajavítás
  • Márkafüggetlen, teljeskörű szervíz

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar, fényképes önéletrajzát.