Adecco Kft.

Csomagolóanyag-tervezéssel és -gyártással foglalkozó nemzetközi hátterű partnerünk keres kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartó villamosmérnök (üzemeltetési területre)

Miért érdemes jelentkezned?

  • Mert nemzetközi háttérben fejlesztheted tudásod;
  • Mert hosszú távon számítanak Rád egy folyamatosan fejlődő iparágban;
  • Mert alapbéred mellett jutalomra, bónuszra és cafeteria juttatásra számíthatsz;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod.

Milyen feladataid lesznek:

  • Ipari villamosberendezések, létesítmény-üzemeltetési és gyártógépek folyamatos működésének biztosítása;
  • Épületkarbantartási feladatok tervezésében és felügyeletében való részvétel;
  • Karbantartási tevékenység tervezése, megrendelése, a kivitelezés felügyelete;
  • Alvállalkozók feladatainak meghatározása, az elvégzett munkálatok műszaki ellenőrzése;
  • Soron kívüli felülvizsgálatok elrendelése, az eredmények értékelése, visszajelzése;
  • Gyártógépek telepítéséhez, létesítmény-bővítéshez kapcsolódó projektekben való részvétel;
  • Műszaki reklamációk benyújtása a gyártókhoz és alvállalkozókhoz, javítások felügyelete;
  • Napi szintű együttműködés a társosztályokkal és a külső alvállalkozókkal;
  • Projektnyilvántartás és költségriportok naprakész vezetése.

Jelentkezz, ha mindezekkel rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (pl. villamosmérnök, mechatronikai mérnök);
  • Üzemeltetési területen szerzett legalább 3–5 éves tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés.
  • Előnyt jelent: gyártó vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; Solidworks, CAD software-ismeret; PLC-k, SCADA-k ismerete.

Munkavégzés helye: Újhartyán

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök
Cégnév: ADECCO Kft.