Feladatok

  • Az energia üzemhez tartozó területeken a digitalizációs fejlesztések támogatása
  • Új mérőberendezések telepítése, a régiek kiváltása
  • Terepi mérés adatgyűjtő berendezések összekapcsolása az adatfeldolgozást biztosító informatikai rendszerekkel
  • Kapcsolattartás külső vállalkozókkal

Elvárások:

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség
  • Angol nyelv aktív használata
  • Gyártóiparban szerzett legalább két év tapasztalat és tudás

Egyéb információ az állásról:

Keresünk partnerünk részére karbantartó csapatukba egy olyan villamosmérnök szakértő munkatársat, aki tapasztalatával hozzájárul ahhoz, hogy ügyfelünk továbbra is a világ élvonalában maradjon az abroncsgyártás terén.

Csatlakozz hozzájuk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol a stabilitás és folyamatos fejlődés alapvető értékeket képviselnek.

Cégnév: Randstad Hungary Kft.
Kapcsolattartó: <p><span style="font-family: helvetica;">Amiért érdemes csatlakozni a csapathoz:</span></p> <ul> <li