Feladatok

  • Gyártóberendezések elektronikus karbantartása, javítása
  • Hidraulikus és pneumatikus rendszerek karbantartása, javítása
  • Géptelepítési, beüzemelési feladatok elvégzése
  • Berendezések folyamatos fejlesztése, állásidők csökkentése
  • Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség és érettségi
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Megbízható személyiség
  • Jó kommunikációs készség, önismeret
  • Önálló és csapatban történő pontos munkavégzés

Előnyt jelent

  • Veresegyház vagy környéki lakóhely

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Igényes, kellemes munkakörnyezet
  • Étkezési lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmailag felkészült és emberközpontú vezetés
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Tréningek, képzések

Céginformáció

Dinamikusan fejlődő műszaki csapatba keressük új karbantartó technikus / szerviz technikus kollégákat.