KARBANTARTÓ MÉRNÖK GYAKORNOK

Vár Téged a Knorr-Bremse csapata! Amennyiben még tanulsz, de közben szeretnéd színesíteni tudásod és tapasztalataid egy nemzetközi vállalatnál, egy fiatalos és innovatív csapatban, vagy netán a szakmai gyakorlati helyedet keresed, úgy itt a lehetőség számodra! Most karbantartó mérnök csapatunkba keressük azt a lelkes diákot, aki gyakornokként ki szeretné próbálni magát ezen a területen és hasznos tagja lehet a csapatunknak! Ha érdekel a karbantartás, szeretnél tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed és ne habozz jelentkezni!

EZEK LESZNEK A FELADATAID

  • Karbantartást támogató dokumentációk létrehozása
  • Gépkönyvek rendszerezése, digitalizálása, beszerzése
  • Raktári tételek leltározása, rendezése
  • Részvételt karbantartási tevékenység tervezésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • LEAN tevékenységek, tervezési feladatok
  • Alkatrészrendelésekben segédkezés
  • Részvétel autonóm karbantartási folyamat fejlesztésében

AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok folytatása (gépészmérnöki)
  • Heti min.20 óra vállalása
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, problémaorientált gondolkodásmód
  • Nyitottság az új feladatok elvégzésére

MIÉRT VÁLASSZ MINKET?

  • Megismerhetsz egy nemzetközi vállalatot és annak tevékenységét
  • Átlátod majd egy 2000 fős szervezet felépítését
  • Rugalmas időbeosztásban a tanulmányaid mellett tudsz dolgozni
  • Barátságos és támogató csapat vár rád
  • Később akár főállásban is dolgozhatsz nálunk
  • Az itt szerzett tudásod garantáltan értékes lesz a munkaerőpiacon
  • Extrák: céges konditerem, parkolási lehetőség, vállalati rendezvények, szakmai konferenciák, képzések

MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA

  • angol vagy német nyelvtudás
  • AutoCad/BricsCad program ismerete
  • Egész évben velünk tudsz dolgozni

NÉZD MEG A VIDEÓNKAT, ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK, VÁRUNK!