Feladatok

Feladatok, amivel hozzájárulsz közös céljaink megvalósításához:

  • Automatizálási projektekben való aktív részvétel, megvalósulást után azok támogatása
  • Hatékonysági mutatók javítása, állásidők, veszteségek, selejt csökkentése technikai fejlesztések útján
  • A termelés folyamatosságának biztosítása; gépek, berendezések felügyelete, a gyártás során felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása
  • A termelésben felmerülő műszaki változtatások elvégezésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása
  • Kapcsolattartás a gépek/berendezések szállítóival, részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben
  • A javításához szükséges alkatrész/segédanyag készletszintek menedzselése. Pótalkatrészek biztosítása, szükséges tartalék alkatrészek meghatározása, igénylések nyomon követése, beszerzése.

Elvárások

Mitől leszel a mi emberünk:
  • Lelkesen veted bele magad a műszaki feladatokba és a proaktív megvalósításokba;
  • Nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására;
  • Mechatronikai-, üzem- vagy villamosmérnöki végzettséggel bírsz;
  • Aktív középfokú angol nyelvismereted van;

Előnyt jelent

  • Előny, ha autóipari vállalatnál, hasonló pozícióban szerzett, legalább 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel, illetve PLC programozói ismereteid vannak.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Választható cafeteria
  • Iskolakezdési támogatás
  • Törzsgárda anyagi elismerés már 3 év után
  • Év végi időarányos jutalom a rendelkezésre állás arányában
  • Utazási költségtérítés
  • Támogatjuk ha fejlődni, vagy tanulni szeretnél

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A CSABAcast Könnyűfémöntöde Kft. Magyarország egyik a prémium kategóriás autóipari beszállítója, ahol egyszerre van jelen a magas technikai színvonal, az innováció és az együtt gondolkodás.
Fő tevékenysége a nyomásos alumínium öntvények előállítása, felületkezelése, megmunkálása és szerelése.
Története már a II. világháború idejére visszanyúlik, ugyanis egykori elődjét ekkor alapították, és a háborúból származó alumínium hulladékok feldolgozására szakosodott!

Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak, ez a mai világban elengedhetetlen, hiszen a technológiával fejlődnünk kell.

Apcon a 21-es főút mellett található új telephelyünkön, színvonalas, modern termelőcsarnokban és irodaházban dolgozunk, ami személyautóval is és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető.

Jelenleg a karbantartó csapatunkba keresünk tapasztalt, jó probléma megoldó képességgel rendelkező villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök munkatársat, aki munkájára igényes és nem ijed meg az új feladatoktól! [KA1]

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.