Feladatok

  • általános napi épület karbantartási, ingatlan karbantartási feladatok elvégzése;
  • a gépek és berendezések mechanikus, hidraulikus egységeinek ellenőrzése, karbantartása és javítása;
  • műszaki hibák elhárítása;
  • anyagmozgatás;
  • gépek, berendezések állapotának folyamatos figyelése, rendelkezésre állásának biztosítása.

Elvárások

  • műszaki szakmai végzettség: vízvezeték- és csőszerelő, fűtésszerelő;
  • 1-3 éves karbantartásban szerzett tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • irodaházak, raktárbázisok, kereskedelmi létesítmények üzemeltetésében szerzett gyakorlat.

Előnyt jelent

  • központi fűtésszerelő (karbantartó szakmunkás), gépésztechnikus, gépész karbantartó, gépipari technikus.

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony;
  • próbaidőt követően cafeteria;
  • vidéki bejárás támogatása;
  • munkaruha.

Céginformáció

Az INFORG Zrt. Karbantartó gépész munkatársat keres!
Cégünk saját tulajdonában lévő ingatlanjainak karbantartására keresünk kollégákat.
Budapesten állandó telephelyen, hosszú távon stabil munkahelyet biztosítunk!