Feladatok

  • Üzemeltetés során felmerülő elektromos és mechanikus hibák diagnosztizálása, javítása és dokumentálása
  • Irodaházban felmerülő egyéb épületüzemeltetési feladatok elvégzése
  • Munkavégzés helye:
    • Haller Gardens Irodaház (1095 Budapest, Soroksári út 30-34.) vagy
    • Szépvölgyi Business Park (1037 Budapest, Szépvölgyi út 35-37.)

Elvárások

  • Villanyszerelő vagy épületgépész végzettséggel rendelkezel
  • Értékeljük, ha van már legalább 2 év szakmai tapasztalatod épületek üzemeltetésében vagy hasonló munkakörben
  • Elhivatott vagy a szakmád iránt és igényes a munkád minőségére
  • Önállóan és csapatban is megbízhatóan végzed a feladataidat
  • Jól tudsz együttműködni kollégákkal és ügyfelekkel is
  • Nyitott vagy a tanulásra, új ismeretek megszerzésére

Amit kínálunk

  • Kiszámítható munkaidő:
    • Haller Gardens: hétfő-péntek 2 műszakban: 7:00-15:30 és 9:30-18:00
    • Szépvölgyi Business Park: hétfő-péntek 7:00-15:30
    • Havonta max. 168 óra készenléti idő
  • Versenyképes fizetés
  • Próbaidő után havi nettó 35.000 Ft SZÉP kártya juttatás
  • Teljesítményhez kötött jutalom
  • Egészségbiztosítás a Medicovernél, aminek keretében szakorvosi vizsgálatokat vehetsz igénybe magánrendelésen
  • Minőségi munkaruha és munkavédelmi eszközök
  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekvő, biztos háttérrel rendelkező munkahelyen
  • Fejlődési és szakmai továbbképzési lehetőség
  • Díjakkal elismert kiemelkedő szakmai teljesítmény, jól felszerelt eszközpark
  • Összeszokott csapat, kollégáink és vezetőink többségével hosszú évek óta dolgozunk együtt

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A CPI Property Group egy nemzetközileg elismert ingatlanfejlesztő és beruházó cég a közép-európai térségben. Projektjeink szinte az ingatlanfejlesztés teljes vertikumát felölelik, az "A" kategóriás irodaházaktól, kiskereskedelmi projekteken át a hotelekig. Magyarországon több, mint 650.000 négyzetméter alapterületű, közel 1,4 milliárd euro összértékű ingatlanportfólió kezelését látjuk el, a hazai ingatlanpiac egyik vezető befektetője és fejlesztője vagyunk. Kiemelten fontos számunkra a fenntartható és környezetbarát megoldások, innovatív technológiák alkalmazása.

Ha szívesen lennél tagja Facility Management csapatunknak, ahol kiemelt figyelmet fordítunk arra, hogy minden feltétel adott legyen a magas minőségű munkavégzéshez, csatlakozz hozzánk!

Ha felkeltettük érdeklődésedet, küldd el nekünk önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva!