Feladatok

  • Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése
  • Javítások felügyelete, támogatása
  • Gépek visszatérő hibáinak felmérése, kiküszöbölése
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások

  • Műszaki beállítottság
  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Juttatási csomag: egészségbiztosítás, étkezési utalvány, iskolakezdési támogatás
  • Munkábajárási támogatás
  • Egészségpénztár

Céginformáció

Műanyag csomagolóanyagokat gyártó parnerünkhöz keresünk karbantartási vezetőt. Több mint 60 éve, 19 országban található, több mint 30 telephelyük révén mindig ott tudnak lenni, ahol ügyfeleiknek éppen szüksége van rájuk.

Jelentkezni a "jelentkezés" gombra kattintva lehetséges friss feltöltött önéletrajz mellett!
Cégnév: Eu-Jobs Kft.