Feladatok:

·        Folyamatos műszakban dolgozó karbantartó csoport vezetése, támogatása (mérnökök, technikusok)

·        Automata és robot cellás gyártógépek technikai felügyelete, támogatása, javítása

·        A felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel

·        Gépelérhetőség maximalizálása, gépállások és selejtek minimalizálása, hatékonyság növelés

·        Karbantartó rendszer kiépítése és fejlesztése (tervek, utasítások, tartalék alkatrész kezelés, kalibrálás, KPI-ok)

·        Megelőző karbantartások levezénylése

·        Karbantartáshoz szükséges eszközök rendelése

·        Gyártással és társosztályokkal való aktív együttműködés

·        IATF szabvány betartása, szabvány szerinti munkavégzés

Elvárások:

·        Felsőfokú műszaki végzettség

·        Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

·        5-10 éves karbantartási és vezetői tapasztalat

·        Automata gépekkel szerzett több éves tapasztalat

·        PLC program szerint vezérelt gépek ismerete

·        PLC és robotnyelv ismeret

·        Jó kommunikációs készség

·        Önállóság, rugalmasság

·        LEAN, TPM ismerete

Amit kínálunk:

·       Céges autó

·       Flexibilis munkarend

·       Medicover egészségbiztosítási csomag

·       Negyedéves csapatépítő

·       Meleg étkeztetés helyben

·       Baleset- és életbiztosítás

·       Partnerek által nyújtott széleskörű kedvezmények

·       Multikulturális eseményeken való részvétel

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Göd

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Szabó-Váradi Anna