Feladatok

Cégünk, FLTechnics Wheels and Brakes Kft., olyan elkötelezett és proaktív munkatársat keres, aki szenvedélyesen ügyel a részletekre és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezik. Ha szeretnél egy dinamikus csapatban dolgozni és biztosítani a vállalatunk zökkenőmentes működését, jelentkezz hozzánk karbantartási és logisztikai specialistaként!

Munkaköri leírás:

  • A vállalat telephelyének és területének karbantartása: Biztosítani, hogy a telephely mindig kifogástalan állapotban legyen.
  • Irodai létesítmények és berendezések karbantartásának felügyelete: Rendszeres ellenőrzések és szükség szerinti beavatkozások végrehajtása.
  • Kommunikáció az ingatlan tulajdonosával, biztonsági szolgálattal, takarítószemélyzettel, karbantartó/javító vállalkozókkal és más szakemberekkel (vízvezeték-szerelők, villanyszerelők stb.): Hatékony együttműködés és kapcsolattartás.
  • Készletgazdálkodás: Az eszközök és anyagok nyilvántartása és pótlása.
  • Hulladék szortírozásával, gyűjtésével és ártalmatlanításával kapcsolatos kommunikáció a szerződött cégekkel: Környezettudatos megoldások alkalmazása.
  • Postai küldemények kezelése: Fontos küldemények időben történő eljuttatása a címzettekhez.
  • Apróbb javítási munkák elvégzése és feladatok prioritásának meghatározása: Gyors és hatékony problémamegoldás.
  • A logisztikai egység napi feladatainak támogatása: Árurakodás, áruk feldolgozása és dokumentálása, küldemények előkészítése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség: Releváns szakmai ismeretekkel.
  • A leírt szerepkörben szerzett közvetlen vagy hasonló tapasztalat: Legalább 1-2 év releváns tapasztalat.
  • Angol középfokú nyelvtudás írásban és szóban
  • Proaktív munkavégzés: Önálló, kezdeményező hozzáállás.
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Targonca kezelői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkábajárási támogatás
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Kellemes, támogató, nemzetközi munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges busz
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az FL Technics repülőgépek karbantartásával, javításával és teljes szervizelésével (MRO) foglalkozó, személyre szabott szolgáltatást nyújtó vállalat, amely világszerte megoldásokat kínál a kereskedelmi repülés ügyfeleinek.
Az FL Technics irodák, hangárok és műhelyek megtalálhatóak Európában, Ázsiában és a Csendes-óceáni térségben, Afrikában, a Közel-Keleten és Kanadában.

Az FL Technics MRO egyik fő üzleti területe a repülőgép kerekek és fékek szervízelése, beleértve a karbantartást, a javítást, a tárolást, az ellátási láncot és a beszerzést is.

A kerekek és fékek üzemeltetése jelenleg Hannoverben (DE), Vilniusban (LT) és Budapesten (HU) található dedikált karbantartó műhelyekben folyik, valamint további új európai helyszínek kialakítása is folyamatban van, mivel az FL Technics hosszú távú szolgáltatásokat nyújt a régió vezető légitársaságai számára.

Ha a hirdetés alapján kipróbálná magát, és megismerné a repülőgépek csodás világát, töltse fel magyar vagy akár angol nyelvű önéletrajzát és kattintson a "Jelentkezem" gombra, a pozíció megnevezésével.
Várjuk jelentkezését!

Cégnév: FL Technics Wheels and Brakes Kft.