Feladatok

  • A stratégiából származtatott ütemezett tervek (éves, féléves, negyedéves és havi) naprakészen tartása, fejlesztése.
  • Az általa irányított szervezet szakmai, és tárgyi feltételeinek biztosítása a költséghatékony és időbeni karbantartások és javítások elvégzéséhez.
  • Állapotfelmérések alapján karbantartási tevékenységek tervezése (éves, féléves, negyedéves és havi) és megvalósításának biztosítása a gyártó berendezések esetében.
  • A felelősségi köréhez tartozó összes termelő berendezésről és azok műszaki és karbantartási dokumentációról nyilvántartás vezetése.
  • A felelősségikörébe tartozó terület üzleti céloknak megfelelő működtetése, valamint a vállalathoz kapcsolódó szabályzatoknak való megfelelés (munkavédelmi, minőségügyi és higiéniai előírások).
  • Gyártógépek, gyártóberendezések/eszközök karbantartási feladatainak irányítása, ellenőrzése együttműködve a termeléssel, egyéb társterületekkel, illetve külső vállalkozókkal.
  • Hibafeltárások, hibaelhárítások koordinálása, gyökérok elemzések alkalmazásával, probléma esetén eszkalációs folyamat elindítása.
  • A közvetlenül alá tartozó kollégák támogatása, koordinálása, fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 éves műszaki/karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Hibaok elemző, kockázatelemző módszerek ismerete
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat és erős vezetői készségek
  • Önálló munkavégzés, feladatok pontos, precíz, határidőre történő elvégzése,
  • Erős kommunikációs és szervezői képesség
  • Erős problémamegoldási készség, illetve rendszerben való, proaktív, logikus gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek